"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

Co když zůstáváme jen kvůli vzpomínkám..

24. srpna 2010 v 13:21 |  labirint duše...
fbddc377b35e4cc54a34571ff0f52205.jpg
Kvůli vzpomínkám, kvůli starým dobrým časům..

No upřímně, kdysi nám tak skvělé nepřipadaly, ale s odstupem času více vzpomínáte a říkáte si jak to bylo všechno tenkrát fajn. Možná je to jen iluze , kterou si vytváříme, protože víme , že do minulosti se vrátit nejde. Tudíž nám tu iluzi naše subjektivní mysl nemůže zkazit...

Všechno je jen o změně.
Lidi se mění. Mění se móda, technika, počasí. Je to přeci přirozené. Proč teda odmítám přijmout změnu. Podlě mě je to totiž změna k něčemu horšímu. K něčemu co nechci..

Je to i povaha člověka,co se mění. Možná i moje povaha. Ale nechci vidět své milované jak se mění v někoho koho neznám. V někoho kdo je někdo jiný a málo čím mi připomíná mé staré známé. Nechci o nikoho přijít. Jsou přece můj život, ale chci takhle změnit svůj život?

To ne..! Nechci žít jen ve vzpomínkách, v naději, že je jednoho dne je zase poznám, že budou stejní..

Vím, že je to ode mě sobecký, nechtít, aby se změnili, ale..nemůžu si pomoct.
Je to jako by vám někdo vyhodil váš oblíbený svetr a vyměnil ho za stejný, ale nový. Nikdy už to nebude ten váš. Nebude tak vytahaný, nebude na něm skvrna od kávy z jednoho skvělého odpoledne v kavárně..bude prostě jiný a vám už k srdci nikdy tolik nepřiroste..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mar-yeah Mar-yeah | Web | 29. srpna 2010 v 11:14 | Reagovat

Naproswtro přesně vím o čem mluvíš, krásně si to popsala. Jsou jen dvě možnosti, buď si znovu oblíbit nový svetr a nebo doufat, že jednou najdeš ten starý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama