"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

Prosinec 2009

Xmas

24. prosince 2009 v 13:45 labirint duše...

!Šťastný a Veselý všem!


What a suprise?!

21. prosince 2009 v 18:33 labirint duše...
Chjo po skvělém víkendu -
  • Ska koncert .
    V pátek večer jsem byla s Martinkou v Brně na Prague ska Conspiracy. Což bylo nakonec úplně skvělý. Ta atmosféra, všechno, skvěle jsme se vyblbly:)

  • Sobotní sáňkovačka s Kájuškou
  • a Nedělní sejšn se skautíkama s opětovným sáňkováním

Opět do škole! A to se oba dva dny eště učíme:-/! V pondělí jsem psala 3 testy, zítra chemie a to na FB čtu jak už maj všici volno, grr..

No ale dnes jsem měla menší ehm incident. Aneb mě málem přežvejkl takej ten pluh na sníh! Člověk vklidu vkročí na chodník, koukne doprava, dobrý. Koukne doleva... Sakra! Vytřeštila jsme oči, začal se mi před očima promítat život..5ítil se na mě ten pluh. Já začala řvát, brácha se začal smát..
Přeběhli jsme silnici, aby jsme zachránili své zadky a já dostala histerickej záchvat smíchu.. Tak mě napadlo, kolikrát, že mi už brácha řek, že se za mě občas stydí?!:D

Ukázka z koncertu :


krásy dětských let..proč si je občas nepřipomenout..

20. prosince 2009 v 11:39 labirint duše...
Jak někteří už možná vědí, nejsme příznivcem sněhu a tak nějak zimy vůbec. Vánoce už dávno nejsou o té rodiné idylce a pohodičce, od školy stejně moc pokoj nemám, je zima že vám zmrzají všechny možný i nemožný části těla atd..

Jednou za čas si, ale přece jen řeknu, vždyť je docela pěkně, ne? Zahalím se do tisíců vrstev oblečení a vyrazím ven.

Zrovinka včera..
Kamoška chtěa jít stavět sněhuláka, tak že půjdeme. Zjistily jsme , že ideální teplota na stavěni s enepohybuje kolem - 10°C a vzaly jsme radši sáňky a vyrazily k našemu skromnému kopečku u přehrady.

NO, ne že bysme na svahu zvětšovaly věkový průměr, ale..no co:D. Jen musím říct, že za našich dob tam bylo mnohem víc dětí něž teď. Lenoši..
Někteří, poněkud mírně inteligentnější jezdili taky naproti zdi, a vůbec ty nejchytřejší to i zapoměli ubrzdit, takže do ní mírně drcli..Bylo to jak ve zpomaleným filmu, teď se tomu směju..:)
Ale musím přiznat, když se na mě nějaký to škvrně řítilo uskakovala jsme z cesty:D.

Cesta nahoru na kopec byla strastiplná. Dětem nic neříkal přikázaný směr jízdy ba ani uhýbání. větr se s každým metrem zdvíhal, sáňky nás stahovaly dolů..KOnečně jsme stanuly na vrcholu!
Obrátily sáňky a nasedly! Naše nadšení se nedalo popsat. Kalhoty zastrčit pěkně do botek, ponožek, stejně jsem pak měla sněhu plný boty, a jelo se!
"AAAAaa! Zatoooč!" Obličej plný sněhu, před námi skupinka děcek, v očích děs..:D Božee to byla jídza! Zase jsme se vrátila do svých dětských let. Jsem ráda, že mám kaamrády, s kterýma můžu podnikat taký bláznoviny..:D

A co vy, co děláte v zimě?