"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

Červenec 2009

Fotky z tábora

25. července 2009 v 20:59 labirint duše...
Je jich sice maličko, ale všechyn sem dávat nemůžu:)

Domove sladký domove:)


Allen Woody - "Gentleman je muž, který neuhodí ženu, aniž dříve smekne klobouk."

25. července 2009 v 20:06 labirint duše...
Ano, muži mají takové umění, ublížit nám ženám pouhým pohledem, jediným slovem a nebo právě tím, že neudělají nic, nic neřeknou.... Je to vskutku složité, jak pro nás, tak pro ně...

Ale o tom jsem mluvit nechtěla. Raději si dám kafčo a čokoládu a na to pozapomenu. Vrátím se téměř o měsíc dříve. Konec školního roku, střídavě oblačno...
Balení na tábor, v hlavě spoustu představ, co se bude dít..

Psát o táboře by yblo asi zbytečný. Mohla bych popsat každičký detail, každou věc, co jsme dělali, ale ztratilo by to to kouzlo. Bylo by to jen spousta prázdných slov. Takže jen zhruba:)

Počasí bylo docela hnusný, ale mokro přežiju:) Dobře, občasné záplavy jsme řešili raději tím, že jsme vůbec nevylízali ze stanů. Spánek, jídlo, čtení a občasné popíjení. Prostě odpočinek..
Na tábor tak nějak dycky utíkám před problémy, možná je to zaběllé, ale..letos mě dohnaly i tam..:(

JInak ale paráda:). Měly jsem supr program, něco na styl pevnosti Boyard, kdo si to ještě pamatujete. Plnily jsme různý úkoly a za ně získávaly indície.

Často jsme chodili na místní koupák. Tam se to hemžilo beachboyama:D Měly vidlácký opálení, jak naznala kámoška. Měli opálený takový to tílko:D. Pardón, kdo je z vesnice, toto není myšlena jako urážka.

Taky nám letos ukradli vlajku, kterou jsme však nakonec zíískali zpět. Měli jsme kurz sebeobrany, batikovali apod.

Důležitý pro mě bylo, že jsme si mezi sebou vylepšili vztahy. Mezi náma holkama už to tak trochu skřípalo a s klukama jak by smet. Rozdělily jsme se na 2 tábory a to bylo špatně.Pak jsme se spojili proti společnému nepříteli a je to na dobré cestě...Za to jsem vážně vděčná. Tábor mi dal nové zážitky, poznatky, kamarády a upevnil vztahy s těmi starými.
Mám vás všechny moc ráda.