"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

Únor 2009

Holiday ,for me every day:)

28. února 2009 v 17:58 labirint duše...
Na jarní prázdniny se těšil snad každej a konečně jsem se jich dočkala i já. Jsem na sebe pyšná, že jsem neseděla u pc. Kyž nad tím tak přemýšlím tak jsem vlastně víc jak půlku února nebyla vůbec ve škole..:-P Jo, už to musím dohánět.:-/

No můj program přes prázdniny byl poměrně nabitý.

- Byla jsem na stěně, 2x.Sice jsem se docela slušně práskla přes kapsu, ale stálo to za to! Jednou jsme byli v pondělí, to to bylo celkem fajn a pak ve čtvrtek. To bylo husté jsem vylezla na takou veelikou stěnu:D. Spíš asi proto, že mě kámoška nechtěla spustit dolů..:D
A hned vedle stěny je taká hospůdka, příjemné místo,ale langoše nic moc. Byl takovej no vlažnej a bylo na něm snad půl flašky tatarky/kečup..huh:).

- Pak jsme samozřejmě trávila nějaký čas s kamarády. U vodárny, u pizzy. Sme si obednali 2, ale dovezli nám 3, tak jsme koukli dovnitř a ta 3. byla taká těžce bonusová..:DByly tam 4 kousky poskladaný do no takýho kříže..:D doufám , že to nebyly zbytky:D.

- S rodinkou jsme byli lyžovat, ale hnusný počasí nám značně ovlivnilo plány:( Taky jsme jednou zapadli,ale naštěstí nám ňáký chlápci pomohli..To byl adrenalin:D

- Taky jsem ztrávila hodně času přípravou charitativní modní přehlídky. Dělám tam povinně modelku, huh, a už jsem měla zamluvený ňáký modely a ňáká káča mi je prostě vzala:-/.To jsou lidi...fakt..Ale jinak je tam vážně sranda, i když hodně povinností (jsi šikulka Maru).

- Jo a nesmím zapomenou na těžce ofroudovou projížďku s kamarádem:). Jeli jsme přes hory a doly, doslovně:D.

A co jste dělali o prázdninách vy?
Btw. stojím před důležitým rozhodnutím , tak mi držte palce, ať se rozhodnu správně..

NEE! To je v hájí!

25. února 2009 v 22:02 labirint duše...
Dnešek byl fakt super den, možná napíšu pak , esi budu mít náladu, ale teď jufakt nemám!
A to mě zkazila upa jediná věc! A to...
Prostě jsem měla icq 5.1 , se mi to nechtělo přeinstalovávat atd..ostatní mě měli online, a mělo to spoustu dlaších nevýhod. Tak jsem je dala pryč, že si nainstaluju nový, ale to mě nejede. porádně nefunguje ani icq 2go, ani meebo..
Bože citím se tak odříznutá! Jsem v háji, v pr**li ,, v p**i. Proste je to někde!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

další naprosto nudný článek o..

21. února 2009 v 16:30 labirint duše...
Tom co se dělo.:)

Taky si někdy připadáte jak internetoví piráti? Pořád jen něco stahuju, hudbu, filmy , seriály atak dál a tak dál. Eště mám pak přeplněnej pc, budu se musit omezit:D

Jinak ve čtvrtek jsem konečně vypadla do knihovny, už jsem neměla co číst. půčila jsem si Citadelu od exiperyho, což jsou jehoo fylozofický úvahy vlastně. To je tak dospělé, až by to ocenila i naše češtinářka:D. Taky přemýšlím esi není blbost číst 2knížky naráz , protože bych táák chtěla..:D
Poté jsem šla do vv. Člověk tam jednou není a dozvím se, že jsem minule přišla o pizzu, néé!
Pohromy dne byli asi, to , když...
  • Jsme kreslili barvama , takže mi do nich samozřejmě musel spadnout mobil že:D, na displeji obrovský bílej flek od temperky!
  • Pak se mi taky povedlo namočit štětec místo do vody tak do mého těžce koupené čokoládičky!:D
    Tak jsem si šla koupit čajík, takže v haji penize zas a stejně jsem tam ten štětec zas malem namočila. Asi blbý uspořádání věcí na stole nebo nevím:D
  • Taky jsem byla 2x na záchodě v intervalu asi 5 minut:D. Kamoš tam měli nějakej ples, tak jsem si sním chtěla pokecat ne..:DChudák učitelka:D
  • Jo a taky nesmím zapomenout na ot, jak jsem šla z domu. Mi to podjelo z takýho prudkýho kopce, naštěstí jsem neslýtla, ale vydala jsem ze sebe jakýsi podivný přidušený zvuk a představte si , že ňákej procházející chlap se na mě tak divně koukal..:-/Až jednou uklouzne on, budu se z plna hrdla smát..Muhehe
  • No a když, jsem šla z vv, snažila jsem se předvést svůj abstraktní výstup s klouzáním. Povídám " No nespadla jsem , jen mi to trochu ujelo, asi takhle ne,.." A už jsem ležela na zemi!:D
Jdu zas stahovat.:D..tak se mějte a nic nestahujte;)

STOP WINTER

18. února 2009 v 16:17 labirint duše...
Tak už toho mám dost! Zimy bylo dost! Sněhu bylo dost!
Mám dost toho navlýkání, mám dost toho, že nemůžu jít ven jen tak v mikině a botaskách!
Mám dost studenýho větru, ledu a sněhu!

Proto vás vyzívám blogaři a vi všichni ostatní, pojdmě bojovat proti zimě! Pojdmě proti ní demonstrovat!

Popírejme ji, aspoň v hlavě. těšme se na jaro, na léto. Myslete na všechny ty aktivity, co budete dělat až sleze sníh a až se oteplí!

Ať žije léto!
Ať zmizí zima!

Oběd aneb únik do civilizace

17. února 2009 v 16:14 labirint duše...
Už dlouho si nepřipadám fakt nemocná. Čtu Kinga, koukám na Přátele apod. Jen se tak válím v posteli a přemýšlím, co se děje venku..
Sakra taky se musím naučit pořádně psat..:D Včera jsem odmítla skvělou příležitost jít na ples, ale víte jak to mám s tím společenským..:)
Dnes jsem však již skvělou možnost proplout prsty nenechala:). Kamarád dnes nešel do školy a navrhl, že bysme mohli skočit někam na oběd. Bože jak já byla ráda. Únik do civilizace! Ven!
Když jsem vyšla ven, do očí mě udeřila ta bílá záře sněhu. A taky trochu vloček, jelikož zas slušně sněžilo a foukal vítr. A čerství vzduch mi čechral vlasy...:) A to jsme nebyla venku 6dní! Svítí tam teď sluníčko, krásně. Když tak sedím v křesle, říkám si skoro jako léto, Ale pak vykouknu ven a..

Odpověď pro Kati

15. února 2009 v 19:43 Ptejte se Kickci
Byly mi položeny tyto otázky, klidně se ptejte dál:),:
1.Co ráda děláš?
No ráda kreslím,čtu,píšu,jím, sportuju. Mám ráda třeba plavání, stolní tenis. Ráda poslouchám hudbu - hlavně rock a metal a samozřejme jsem ráda s přáteli. Jo a ještě chodím do skautu. Mám ráda dobrodružství.
2.Máš hodně přátel?
Přátel mám dost řekla bych - ze školy,ze skautu a jiný. Ale těch opravdu blízkých zase tolik není. Ale občas se mi taky stane, že zrovna nemám s kým vyrazit nebo tak:)
3.Baví tě škola?
No baví, to je hodně relativní. Díky spolužákům je tam sranda, občas:). Za předměty mě baví třeba dějepis. A vadí mi to vstávání:)
4.Děláš nějaký sport?
No jistě, ale jen pro zábavu.
5.Užíváš si života?
Snažím se..i když mě občas rodiče omezují. Mám ráda zábavu a společnost a hlavně svobodu. Občas mě ale popadne ta náladu nechci nic a nikoho.
6.Máš někdy chut zabít rodiče xD?
Samozřejmě! Kdo ne. Hlavně když mi něco zakazují, nebo mi říkaj co mám dělat , i když od toho rodiče asi jsou, tak mi to fakt vadí.
7.Líbíš se sama sobě?
Po ránu se občas lekám, ale moc se tím nezabývám. Určitě bych na sobě pár věcí změnila, kdybych měla možnost, ale nemylsím, že by to bylo radikální. Když se někam ale fakt ehm "vyparádím" tak se občas usměju a řeknu si , že mi to sluší..:D
8.Myslíš si, že jsi dobrý člověk?
Tohle bych nechala posoudit druhé. Určitě nejsem, ale kdo je? Dokonalý je snad jedině Chuck Norris:D
9.Asi se moc ptám, že?
To ani ne. Když chci poznat nějakého člověka, myslím že někdy na to nestačí ani celý život:)
10.Líbí se mi tvoje vlasýýýý. :-)
Za to děkuji:) koukám , že mé vlasy si získali úspěch:D

Já a kreslení

13. února 2009 v 21:04 Ptejte se Kickci
Taky bych se chtěla pochlubit se svým dílkem...:)Jsem to nedavno nakreslila a měla jsem z toho docela radost. A ta by se mi teď trochu hodila , tak jsem si řekla , že to sem uveřejním , že se přece nemám za co stydět..

Jak jsem zkejsla doma..

13. února 2009 v 20:51 labirint duše...
Dnes byl pátek 13. Všimli jste si? Mě se teda nic extra hroznýho nestalo. možná spíš proto, že tenhle den se vlastně už od rána nesl v takovým tom dost hrozným duchu..
A nemoc vyhrála! Zítra, až se vzbudím , budou mí spolužáci dávno na cestě!
Budou si celý nedočkaví představovat , jako to tam asi bude vypadat. Budou před sebou mít skvělej týden..
Zatímco já, budu doma. Bude mě špatně a navíc ještě ne sama, ale s bráchem! Připadám si sice trochu vina, jestli jsme ho nenakazila, ale..Bože , já snad budu ještě za tu jeho přítomnost ráda!
Já nejsem zvyklá být tak dlouho izolovaná od společnosti. Já se doma tak nudím..
Cítím se, tak trochu osamělá. Nemám si s kým popovídat...
Kamarádky jely na víkend na Zdravoťák, spolužáci jsou na horách..
Na co fakt teď nemám ani pomyšlení je Valentýn , kterej je už zítra. Chudák můj přítel, ale Valentýn je teď skoro poslední na co mylsím..
Dokonce jsem zase začla dělat na starým projektu - Román pro slečny
Teď si jdu teda zase lehnout , číst si stupidní časopis a nečím se nacpávat..Ááá já si začínám připadat skoro jak...jak Bridget Jonesová.

ehm další z dlouhých článků..Tenhle song je myslím ze Stmívání a úžasně nostalgickej slaďák , nemyslíte?.)
Místo hor...kdo ví?

12. února 2009 v 11:39 labirint duše...
Hej lidi všechno je na pytel! V sobotu mám jet na hory, a od středy su nemocná! Já vím , že se mně tam moc nechtělo, ale jsou to přece HORY! Desně by mě to mrzelo , kdybych nejela!
Mělo by to vůbec nějaký plus? Co je mě potom , že nebudu muset do školy, budu doma bez bráchy a kdo ví co ještě. A to jsme si i dokonce udělala čtenářák , kterej sme měli mít do hor!
Přijdu o veškerou srandu a taky o svíčkovou..:D To teda ne!
Doufám , že to nějak ukecám..
Už ste slyšeli o mé aféře s botaskami?:) Kuknu z okna a nikde žádnej sníh,říkám si, vezmu si botasky. O chvili pozděj, ve škole kouknu z okna a tam vichřica jak blázen. Zákon schválnosti se opět ukázal!
Btw. už jste si někdy opařili nohu vřelým čajem? Auuu, to je bolest!
A eště nakonec, taky je u vás tak krásně? odmyslete si sníh, přimyslete pár stupňů navíc a je to skoro jako v létě..:)


Nickelback - Gotta be somebody

8. února 2009 v 21:46 hudební videa
Tak tuhle písničku jsem si teď zamilovala, se vám bude třeba taky libít;)


Kde jste?!

8. února 2009 v 21:38 labirint duše...

Taky bych si chtěla postěžovat na hloupé podnikatele! My měli v bk jednu super čajovnu - "stará fabrika" se to jmenovalo. Mohli jste si tam posedět v pohovkách , nebo se vyvalit na takým "podiu" , dat si vše od kafe přes čaj až po kofolu a hlavně VODÁRNU! A víte co, teď to má majitel a udělal z toho normální řadovej podnik! Normální stoly , normální židlě a hlavně ŽÁDNÝ vodárny! Kde jste vodnice moje!? Hej to mě teda naštvali!
jO a koukali jste taky na pomádu , neb jsu tak infantilní jenom já?:D Nevím, no , ale je to klasika..a taky jsme koukala na Batman začíná, hustej filmek!

Pryč se zimou

8. února 2009 v 11:27 labirint duše...
Se mě dnes normálně zdál hustej sen. Byli jsme na horách a jeli první jízdu. Jede první, druhej a pak já. Se chcu trochu předvést , rozjedu to a..předemnou kopeček. Už to nestihnu zabrzdit a letím do vzduchu. Když se proberu mám zlomenou lyžu a všechno mě bolí. Doufám, že se mě to teda na horách nevyplní!:D
Jinak taky bych u nás konečně ráda už přivítala jaro. Cítíte to ve vzduchu?
Pojdte demonstrovat proti sněhu a zimě! Pryč s ním!
Sem teď začla koukat na přátele, to je taká blbost :D.
Včera jsem byla s našima na bowlingu docela sranda, sme byly i ve středu se školou místo těláku. Tak už jsem to měla nacvičený:D.
Jo a zamilovala jsme se do jedné písničky, ju teď poslouchám furt dokola , že ze mě doma už šílí..:D pak vám ju sem hodím;)

To se může stat snad jenom mě..:-/

5. února 2009 v 21:55 labirint duše...
Hej já su asi vážně nemehlo, nebo nevím..Ve vv jsem dělali výzdobu na sousedskej bál. Byli to taký spiraly apod..Chtěla jsem něco přilepit izolepou, jenže byla zamotaná, tak si pomůžu zubama říkám si, páč už jsem neměla volnou ruku..Jenže mě se to přilepilo na rty a pak jsem si strhla eště i kousek kůže..Auu! Je tohle vůbec normální?! mě z toho rtu tekla krev este snad pul hodinky!
Jo a chtěla jsem se ujistit jestli jsou u vás taky všici nemocní, já mám teď příšernou rýmu až mě bolí hlava atd. Připadám si jako kdybych se potápěla nebo tak nějak, mizerně..Dnes minimalně 2balení kapesníčků a to máme jet za chvílu na hory..
Byla jsme dnes navštívit nemocnou kámošku , sme zkoukly starý foto , trocha nostalgie že:)
Jo a eště bych chtěla poděkovat Kájušce za skvělý včerejší večer...:)

like winter

1. února 2009 v 19:11 skauting-bláznovství neb super zábava..
Eště bych si vzpomněla jak jsem psala članek , že nesnáším zimu..na tom se nic nezměnilo, že , ale..
Mám v zimě divný nálady, to navlíkání a tak, to nemá rád snad nikdo. Tenhle víkend jsem, ale možná přišla zimě tak trochu na chuť..:)
A to díky dětičkám:D. Nejsem pedofil ani nic podobného, of course! Jen jsme tenhle víkend byli na výpravě s malýma skauticama.
A v těch dětských tvářích vidíte tu nezčeřenou radost. Tu pravou radost, z maličkostí..
Jakou znají jen děti..
Což je náramná škoda! Aspoň, že je ta jejich radost nakažlivá:)
Klidně se bezdúvodně vyváli ve sněhu a neřeší že budou mokrý a nemocný a tak..Teda to já občas taky a občas mě to dětský já taky popadne, ale jak je to často? Proč se nesmát tak jako kdysi - "Why so serious?"
Jeden den jsme si udělali klouzačku a na noc to polili vodou. Panečku to se druhej den jezdilo! Igelit pod sebe ,naskočit a už si to svištíš! Sníh ti líta do obličeje, ty se usmíváš jak šílenec a tajně doufáš, že to budeš právě ty kdo dojede nejdál..:D
Musím říct že styly sjezdu byly opravdu rozmanité!
Pak kamarádi vytáhli ješte starý lyže, který snad ani neměly vázáni nic, stoupli na ně a už sjížděli kopce:D. Teda ono to jelo jen směrem dolů a nešlo s tím zahýbat a když jste chtěli zastavit tak jste museli zeskočit, ale ten pohled na ně k nezaplacení!:D
Až budu mít foto tak vám je sem přihodím ať se taky nakazíte tou radostí..:)
P.S. Taky teď máte taký návaly podivných nálad..?