"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

Červenec 2008

Holiday

29. července 2008 v 22:55 labirint duše...
vím že to tu o prázdninách drsně zanedbávám, ale komu by se chtělo sedět doma, když je venku tak pekně...tak co jsem aspoň zhruba prováděla, podrobně až bude čas( takže až bude někdy pršet neb až se budu nudit...:D)
Hrubé shrnutí..:): Půlku prázdnin za sebou,toto ale utíká, až moc rychle, vždycky jsme si stěžovaal, že jsou prádky krátký. V temnějších chvilkách, že se budu nudit..ale musím říct, že mě zatím nepotkalo ani jedno.. jen lavina zážitků..:)
Co bylo
 • bya jsem na skautský táboře, ne nebyl to zas takovej ten slušńáckej, jen v přírodě..to bylo zážitků jak nikdá..:)
 • dny většinou trávím v lomu, plavem jak to jde..:D
 • taky jsme měli takou menší spářku s děckama, maličko se to vymklo z rukou..:D
 • pořádáme videovečery, kdy někam sednem sbalíme film noťas a vodárnu..:)
 • už jsem byla i v Brně na ńáky drobnější nákupy, maj slevy jak nikdá..:D
A co teprve bude
 • zítra jedu přepadnout tábor, tak snad nám to vyjde..:)
 • pak mě taky čeká dovča s našima, což se sice moc netěším , ale u moře ej fajne..:) a ti opálení chlapící..:D
 • a konečně s kamošama/kama ze skauta poslední týden prázdnin jedem pryč. Postavíme teepko a budem od všeho odpočívat, se těším už teď!

Kofola - 2.8

24. července 2008 v 13:55 picty
Krásný letní obrázky na téma Kofola 1l :)
zdroj : Tadyy

the Matrix

23. července 2008 v 16:02 filmy
Základní informace:

Originální název: Matrix
Natočeno: USA 1999
Režie a scénář: Andy Wachowski, Larry Wachowski
Hrají: Keanu Reeves(Neo), Carrie-Anne Moss(Trinity), Laurence Fishburne(Morpheus), Hugo Weaving(agent Smith), ...
Délka: 137 minut
Žánr: Akční / sci-fi
Obsah:
Život mladého počítačového experta s perspektivní budoucností, který je zároveň obávaný hacker s přezdívkou Neo, Thomase Andersona, se radikálně změní ve chvíli, kdy ho po několika nočních můrách kontaktuje záhadná a krásná Trinity. Nabídne mu odpovědi na otázky, které se mu často honí hlavou, především objasnění pojmu "Matrix".

Normalita - velká neznámá..

23. července 2008 v 13:57 labirint duše...
Být normální, ale co vlastně normální je?!
Každý si občas řekne: "už se budu vážně chovat normálně.." ale co si máme pod tím pojmem vlastně představit? Co to ta normalita ksakru je, jak vypadá?! Každý má na tohle asi jiný názor...
Jestli být normální , znamená ničím nevybočovat ze společnosti, pak přece s normalitou ztrácíme kousek sebe, své osobnosti! Je dobré být "normální" ať už to znamená cokoli, nebo je lepší být být sám sebou?

STISK RUKY

20. července 2008 v 17:02 skauting-bláznovství neb super zábava..
Nevím kdo to napsal, nic..Každopádně je to napsaný moc hezky..Jednou jsem si tak zhromažďovala věci ze skautu, vzpomínala odkud jaká věc byla apod. a mezi spoustou blbostí jsem objevila papír úhledně uložený v igelitové fólii stímto textem:
STISK RUKY
a bylo jich v životě každého z nás tisíce,
který neznamená dočista nic. Lhostejný a konvenční.
Je to něco, co může být a nemusí.
Ale zato mám rád stisk ruky, kterým mě obdarovali
lidé blízcí, ty neviditelné stopy v dlani,
které v ní zůstanou navždy.

Poslední týden na základce

20. července 2008 v 16:48 labirint duše...
Myslela jsem ,že mám tento článek rozepsanej,ale zjevně ne..bo spíš se mě možná z neznámích důvodů smazal..asi..
Ale neva,to mě neodradí, prostě myslím že tenhle týden byl v mým životě docela důležitej, takovej přelom, a bya by škoda ho vynechat...Problém je ale v tom že už si nic nepamatuju..:(:D jinak ta foto je z Dukovan, z jédné také místnosti, kde všchno co bylo bílý, tak takhle svítilo..:) btw: bývalí spolužáci a já v pruhovaným tričku..:)
Pondělí: Tak to si moc nepamatuju.:(bylo hrozný teplo a vím , že to byl můj poslední den ve škole. Možná nám učitelka do čj dnes dala taký papíry, kde jsme měli vybarvit panáčka podle toho jak jsme se ve škole atd cítili..:D možná jsme se dohadovali jka to bude s dárkama pro učitele, možná o rozlučáku...
Ale jedno vím jistě!
 • Propěhla akce KALENDÁŘ! V jídelně nám totiž vysel kalendář a na jedné jeho straně byl Úžasnej Jahodovej Dort, na kterej se nám dycky dělal chutě! Já a Nikča jsme se teda rozhodli, že tahle stana na základce bez nás nezůstane!! Mysel být náš:D!
  Šly jsme tam 1.přestávku, ale byla tam uklízečka. 2. tam byla kuchařka, ale když zašla , daly jsme se do akce.:) ale ono to nešlo vytrhnout...:Dtak jsme bežely pro nůžky a odstřihly to,konečně! Akce jak sviňa...xD

 • Dnes jsme měla poslední oběd na základce! Pěkně vzorně jsem si vzala polívku- jednou za rok:D, druhý jídlo i oba druhy pití, a všechno jsem se snažla zdlábnout, ať si to užiju aspoň na posled!!!
Úterý: Dnes sme byli na výletě. V Třebíči (nebo to byl těšín?:D) a pak na exkurzy v Dukovanech..To bylo taky docela fajn,zajímavý, ale bylo zas teplo jak nikdá a cestou z5 lilo jak nikdá..
Středa: Dnes jsem jela na výlet na odměnu do Lednice, čehož jsem docela litovala, protože zatímco jsem s ještě pár spolužákama seděla v autobuse, ten zbytek si ve škole užíval poslední dny na základce. Ale nakonec musím uznat, že výlet to byl pěknej Lednce nice a pak jsme byli eště na jakési Indiánské výstavě..Tam byla taková chatrč a v ní údajně mrtvola. A to bysme nebyli My, abysme nevyzkoušeli esi je mumijka pravá.:D Vlezli jsme do chatrče, až nám čouhali ven jen nohy a mumii jakse patří ochmatali..:Dale k našemu zklamání, byla asi papírová..:-( :D

Zase na netu

20. července 2008 v 13:46 labirint duše...
AHOJ všici!!!
Jak zatím užíváte prázdnin? Já teď 18.7. přijela z tábora, kde to bylo supr, pak popíšu..:) No a zároveň by se chtěla všem omluvit, že jsem tak dlouho nepsala, hlavně Sbéčkám..
Jo a taky chci předem říct, že za prázdniny tu asi moc článků nepřibude, páč nebude moc čas. Napíšu vždy když si ten čas najdu, tak mě nepřestávejte navštěvovat...:)