"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

Březen 2008

Mini testík

29. března 2008 v 21:12 Ten zbytek:)
Já jako blondýna jsem konečně našla důkaz, že ne a ne a nejsme hloupé!
Zdroj: Monuliik
Blondýnka se zúčastnila televizní show zaměřené na inteligenci.
Možná výhra byla- 1.000.000.
Moderátor jí položil následující otázky:

Mánie - 1.6

27. března 2008 v 22:12 picty
Ovocno zeleninová mánie je tady! A je to snad dobře, kdo by si nechtěl smlsnout na nějaké té zdravé lahůdce...
Ve škole- Kámoščin okurek zmizel rychlostí světla...
Venku- Staví se kámoška s napůl snězeným jabkem , pak si jde další koupit do obchodu
Kreslení- kreslíme zátiší s ovocem, poté co dokreslíme, se kreslená hruška stane mou večeří..

Lekce Golfu

26. března 2008 v 22:04 labirint duše...
Sice to sem dávám mírně zpožděně, ale myslí ,že by byla škoda tento skvělý zážitek opomíjet..Zároveň musím poděkovat kamarádovi,že s nama měl trpělivost..
A teď už kdy, kde a co?! Stalo se to o velikonočních prázdninách, v sobotu myslím. Tak nějak nebylo co dělat, tak jsme se rozhodli, že půjdem na průzkum kamošovi chaty. Když jsme došli, objevili jsme golfový hole a v hlavě se nám zrodil nápad. Zahrajem si! Každej sme vyfásli 3 míčky, hole a šlo se na nedaleké pole. Našly jsme si vcelku rovný místečko a mohlo se začít!
Ale nešlo to tak jednoduše..:) ..." Tuhle nohu víc doleva,eště, to už je moc! No a teď si to chytni, jj takhle, pravou dole..ne pravou! Tak teď se napřáhneš, zalomíš a pal! " Tak asi takhle nám to kamoš vysvětlovat a jako na důkaz toho, že to funguje krásně odpálil. Napoprvé odletěl drn suché trávy, ale pak, Míček letěl obloučkem áááž za obzor..teda spíš až tam kam jsme dohlídli páč už byla tma:D "A teď vy" prohlásí ten kamarád se spokojeným úsměvem..Všichni vylízáme z příkopu, a šťastní, že nás netrefil se usmíváme taky..:D
Nádech, výdech, jde se na to...Napřáhnou a pal..připomínám si v hlavě. Už se hůl blíží k míčku, naráží do něj a míček letí...metr..dva...tři..a přistává..:´( :D Spíš se jen tak poposunuje po zemi..Utěšuje mě , že ostatní na tom nejsou o mnoho líp, teda až na kamaráda profesionála..:D Viz. skoro trefený auti, lítající drny, nelítající míčky:D Minigolf je vážně lehčí..:D
Míčky lítají pryč, ubývá jich, takže když nám z 12 zbydou 4, končíme. A uznáváme ,že Minigolf je vážně lehčí..:D Klobouk dolů golfistům..:)
A teď shodnocení:
+ / -
nuda zahnána / je to nebezpečnej sport viz. natažený rameno kamaráda
zbyli 4 míčky / ztratilo se jich 8
už "umíme" golf / zašpiněný hole= trsy trávy a blata na holích
"zoraný" pole / drny všude okolo
No už nebudu hledat + a - stačí jen říct , že to byla bezva ekšn..:D

Vajíčka - 1.5

26. března 2008 v 21:13 picty
Tak že už je konečně po těch vánocích/velikonocích :D, tak sem ddám nějaký pixelky vajíček..;)

O světě

25. března 2008 v 21:32 citáty a moudra
Pavla Buzková - "Milovaný člověk není jenom obrazně, nýbrž skutečně naším světem, kterým jsme obklopení, ve kterém duševně bydlíme."
J.B.Cabell - "Optimista prohlašuje, že žijeme v nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda."

Prison break ala Simpsonovi

25. března 2008 v 17:14 Prison break
Sem našla bezvadný parodie na Simpsnovskej Prison break-doporučuju jak fanouškům Prison breaku tak Simpsnových
Bohužel mi to sem nešlo vložit, tak vám to sem dám alespoň takhle..;)

Pro Doutzii ;)

24. března 2008 v 20:33 Od/Pro Sb
Diplomek Pro můj nový SB Doutzii


Velikonoce? Neřeším!

24. března 2008 v 20:00 labirint duše...
Ráno mě zbudí až paprsky sluníčka..mmm..protáhnu se a vychutnávám si to teplé svetlo. Po chvili uznám, že je přece jen trocha bodá do očí a zase je zavírám..
"Áááá" ozve se po chvíli, to už se řítí brácha a pěkně mi napráská..pěkný probuzení říkám si..
Pro dnešem juž mám dost, rozhodnu se, a velikonoce úspěšně sabotuju a na všechny kašlu.Papám čokoládu a unávám,že velikonoce vlastně nejsou vůbec špatnej svátek jak jsem si původně myslela..


Od Doutzii

24. března 2008 v 19:31 Od/Pro Sb
Krásný velikonoční přáníčko od Doutzii...děkuji mnohokrát

Přáníčko pro Sb

23. března 2008 v 16:05 Od/Pro Sb
Veselé Velikonoce všem blogařům a hlavně mým SB

Spring - 1.3

23. března 2008 v 15:46 picty
Podívá te se ven a hned si řeknete , jaro , no jasně..
Tohle, že má být jarní počasí?! Buď sněží nebo prší..Já si na blogu jaro udělám! Ať se jde příroda vycpat..

velikonoce..

23. března 2008 v 15:04 Od/Pro Sb
Velikonoční diplomek od Stanlyho

Na WC - 2 roky

22. března 2008 v 13:43 news
Ness City (USA) - Ke kurioznímu případu došlo v Ness City v americkém Kansasu. 35letá žena tam odmítala opustit toaletu svého přítele - a to celé dva roky! Přítel ji každý den přinášel jídlo a pití a ptal se, jestli už záchod opustí, ale ona stále odpovídala jen: "Možná zítra." Nakonec to nevydržel a požádal o pomoc policii. Šerif Bryan Whipple k případu říká: "Nebyla k sedátku přilepená ani přivázaná. Její nohy zcela ztratily svalovinu, její kůže obrostla sedátko, které jsme tedy museli od mísy odmontovat a dopravit ho na těle ženy do nemocnice, kde jí bylo odborně odstraněno. Šetřili jsme, zda se nejedná o nějaký druh únosu nebo omezování svobody. Ale ta žena skutečně po celou dobu sama odmítala toaletu opustit."
Uznávám že 2roky, to už je něco. Ale spíš by mě zajímalo kam na záchod chodil ten borec, chudák..:D Tady vidíte jací jsou Američani blázni..:D

ŘetĚzÁk

21. března 2008 v 22:53 Ten zbytek:)
Pomož te tomuto človíčku.Už staletí mácha rukou ale nemuže přestat dokud neobletí všechny blogy.Proto si ho tam dejte.

Výprava za jídlem

21. března 2008 v 21:50 labirint duše...
Asi si řeknete, je tohle vůbec normální?! Kam se chcou vypravovat, když jsou dnes v dnešní době všude supermarkety? Nebo to jsou taký nenažranci? Ne ne ne , tak to vůbec není, vám to trochu přiblížím..:)
V hlavních rolích: Džejna, Marťula a já (Kickca)
Dále spolupracovali: Pán rozmar počasí, Pán hlad, České dráhy, Pán nezvládající rovnováhu a spoustu dalších..
Scénář:
Další "jarní" den, stejný jako ty ostatní před ním. Sníh, déšť i vítr bičuje spící,vyprahlou krajinu. Všichni spí, nechce se jim do tohohle bídného počasí...Jen tři hladové šelmy se prodírají pustou krajinou.Jdou na lov, na lov za potravou, sužováni nepřízní počasí...Ale neměly štěstí. V jejich osadě už nebylo co k jídlu. Rozhodly se tedy, že zkusí štěstí v přilehlích stepích...Jak se tak trmácely se staženým žaludkem, rozbolely je tlapky..:) Rozhodly se tedy, že využijí nově vystavěnou zěleznici a pojedou vlakem. Tím plechovým, velkým živočichem,kterého se všichni tak obávaly. Naše šelmy se, ale nebály, jelikož to byly od přírody dobrodruzi, cestu si perfektně užily..:) Rozhodly se prozkoumat step nazývanou "Letovice". Už když vystoupily, věděly, že udělaly dobře. Něco bylo ve vzduchu:)A ten příslib, to Něco, je donutilo prozkoumat okolí. Po chvíli jejich čichové buňky ucítil dobře známou vůni teplého jídla. Jejich čichové buňky je zavedly k civilizaci,k osídlené části stepy, až do proslulého podniku "U Rybáře" (odpusťte tu reklamu).Promočení a hladový,tedy vešly. Moc se jim tam zalíbilo, takse rozhodly, že se tu na nějaký ča usadí. Jako potravu dostaly obloženou topinku - s masem, sýrem a zeleninou. Jak bežel čas, šelmy si uvědomily, že i přesto jak moc se jim tu líbí, nejsou tu spokojeny. Chyběla jim jejich rodina,jejich step, domov i jiné přátelské šelmi..:) Sbalily si svých pár švestek a jednoho deštivého dne, asi takového jaký byl ten, když sem přišly,se vydaly na dalekou štreku zpátky domů.
The end
A teď už normálně: Pro ty co nepochopili. Prostě sem s kámoškama jela do letovic na topinku, páč je tak hroozně dobrá a navíc levná- Mě osobně totiž víc stála cesta vlakem, než ta topinka:D Dom jsme jeli rychlíkem, ale ten bohužel zastavoval jen na hlavasu, což je od našeho bydliště dosti daleko, tak jsme se rozhodly, že pojedem BUSem. Po nekonečně dlouhé době- asi po 10min:) autobus dorazil. Tou dobou už jsme byly bohužel zmrzlý na kost, takže z nás musely oštípat led aby jsme prošly dveřma:D Ne to už maličko přeháním:)
Teď se začíná odvíjet druhá část našeho příběhu, tak zbystřete! Jelikož cesta Busem trvá asi půl hoďky, padla na nás unava a nuda. Snažily jsme se zabavit čmáráním po oknech apod, ale nezadařilo se. Naši cestu oživil až zprvu nenápadný stařík..:) Po jeho nastoupení jednoduše splynul s davem. Znovu jsme si ho všimly až v té chvíli - když zaskřípěly brzdy autobusu v zatáčce, ozvaly se dvě duté rány a něco jako "Uááááááuwhaaaúú". To totiž onen zmíněný děda neustál zatáčku a sklátil se po zádech..Buch..pak si asi dědova hlava našla schody, protože se ozvalo eště jedno...Buch..Uznávám,že vůči starým lidem je to hnus, ale je to i krutá realita. Ale asi po vteřině šoku, kdy lidi pomáhali staříkovi znovu nabýt ztracené rovnováhy, se autobus zaplnil potlačovaným smíchem...:D Chudák děda, myslím že asi ani netušil, jak přínosnou bude dnes osobou pro pobaveni mládeže..:D

nezapomenutelný smích/hovor..:D

21. března 2008 v 9:54 labirint duše...
"Halóóó"
"Kdo je tam?"
"Haló"
"Kdo je tam?"
"Hihi hi"
"Hi hi hi..."
Pro M...;-D

Veselé velikonoce

19. března 2008 v 17:48 Vtipné obrázky a videa
Veselé velikonoce všem
Sem našla jedno videjko, ktery asi vystihuje ,jak rozdílný mají kluci a holky pohled na Velikonoce a to vše kolem..:)
Stojí za shlédnutí...;)
P.S.: je to jen video, to kuřátko určo pořád žije;-)

hurááá

19. března 2008 v 15:13 labirint duše...
Konečně jsou práázdniny..
Sem se už nemohla dočkat.Těch posledních pár dnů,bylo už k nevidržení a děsně únavnejch..
Jen dnes jsme psali dva testy,ale taky jsme zdobili vajíčka, tak už mě z toho malinko hrabééé
Jo a Krásný svátky všem!