"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

Prohlídka dne..:)

27. února 2008 v 16:06 |  labirint duše...
Juhů..odpadá nám 6.hodina! Spustili jsme hromadný povyk..."půjdeme na exkurzi skleníku" ozvalo se do toho najednou..ano z toho chvilkového pocitu štěstí nás vytrhl hlas naší aní učitelky..
"Uhhhh?!" ozvalo se třídou znovu, naše malé, přepracované mozečku za boha nedokázali pochopit, co bysme zrovna mi (Potřeštění puberťáci..:D) dělali ve skleníku.." prohlédnete si jak se pěstují květiny a podobně.." nesl se dál hlas třídou, bohužel už nevnímán zbytkem..
O den později: Stojíme u kaufu před skleníkama a nevěřícně kroutíme hlavou. Jak nás sem ta baba vůbec dostala..myslím,že diskuzí o našich střevních potížích (viz. zeměpis , jen pro zasvěcené) to rozhodně nebylo. Ale zpět k nám. Napřed jsme byli zatáhnuti do květinářství = čti ,do království plné srandy, pro nás s bohatou fantazii..:D Poté, co jsme si na hlavě vyzkoušeli všechny květináče nás konečně pustili dál...:D
" ..sem se normálně nesmí! " unformuje nás vzrušujicím hlasem učitelka. Ploužíme se dál , do dveří s ozančením : svačina v 9:00 oběd 12:00. Poté , co kouknem na hodniky a zjistíme ,že čas na obě vyhlídky na jídlo jsme už prošvihli, seo5 věnujeme kytičkám..:)
Vypadá to tady trocha ja koncentrák, říkáme si všici.. Nádrž s plynem, výfuky plynu, káď s "kyselinou" , drtička na zbytky..?, boty , ponožky, rukavice, spoustu záhonů- kdoví co v nich je, hlína a hnojiva, trochu zrezlí nařadí , řeka na dohled - kdoví co v ní plave,atd..., že vám to nepřijde jako jasné známky koncentráku? Nám teda jo, dobře s trochou morbidní fantazie a s unaveným mozkem byste to viděli úpa jinak..brr rychle pryč odsud..
Zhodnotíme, že mimo negativních pocitů jsme si toho moc neodnesli a zamíříme do kaufu pro něco k snědku..a pro školní potřeby za kačku...:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sténly sténly | Web | 27. února 2008 v 16:14 | Reagovat

su zvědavej na ty fotky snad mě je marťa pošle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama