"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

energie klesá s každou kapkou deště..

6. února 2008 v 21:31 |  labirint duše...
Tak asi takhle by se dala popsat má dnešní nálada...Poslouchám rockový hity a cítím se děsně vyšťavená. Nic se mě nechce dělat, nic mě nebaví, su unavená. Asi už vážně potřebuju prázdky...!
Ráno začalo krásně..zbudilo mě bušení kapek na parapet, pršelo, ale to bylo eště ok. Protřela jsem si oči a v tom jsme dostala menší šok. Nebylo divu, že jsem se krásně prospala a , že mě neprobudil budík, bylo totiž 7:50..:)
Do školy jsem dorazila asi v 8:10, zmoklá jako slepice, uhnaná jako ňáká důchodkyně, po které chcete kondiční běh,a nakonec jsem eště musela prozvonit polovinu osazenstva škola, abych se vůbec dostala dovnitř. Kdo by to řek, že ju zamnout, tu školu, nechcou , aby se někdo dostal dovnitř, nebo spíš ven!Říkám si, Den pro mě začal opravdu příjemně..:)
A tak nějak to pokračovalo furt, prostě absolutně mě došla šťáva...
No a na závěr mě náladu "zvedl" brácha, který mě četl vtipy o blondýnkách :-/ ( já totiž patřím do řad blonďatých, nejsem žádný dement, a jsem na to náležitě hrdá a pomstím se všem, kdo si myslí, že všechny blondýny jsou blbý!) :
P.S.: Jeden vtipek jsem si neodpustila:
Píše blondýnka dopis z nemocnice : "Milý Dárče, děkuji ti za srdce. Doufám, že se uzdravíš stejně tak rychle jako já..!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mar-yeah Mar-yeah | Web | 7. února 2008 v 15:17 | Reagovat

Joo taky jsem nechutně zničená... TA přehlídka mi přerostla přes hlavu... A vtipy o blondýnkách jsou dobrý... Akorát by neměli být oblondýnách, ale o někom jiným

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama