"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

v noci..

28. ledna 2008 v 21:56 |  Supernatural
Jak už jsem sem dřív psala ,o jednom seriálu- supernatural nebo lovci duchů , jak chcete. No tak jsem prošvihla jeden perfektní díl. Jednou už jsem ho viděla a děsně se mě líbil, ale přece jen jsem se nepřinutila vstat asi v pul 1 ,a to jěště v nedělu..:-( Chjo..nechápu jak to můžou dávat v tak blbej čas, si myslí že lidi nikdy nespí?! No, nebudu se zbytečně rozčilovat, radš sem dám něco o tom dílu ať aspoň víte, o čem to tady melu..:-)

Epizoda 1x19 - Provenance (Obraz)
Mladý pár je zavražděn ve svém domě krátce po koupi starožitného obrazu rodinného portrétu. Obraz byl namalován kolem roku 1910. Sam a Dean zjistí po zkoumání původu obrazu, že všichni, kteří tento obraz koupili, byli zavražděni. Začíná závod s časem. Sam a Dean musí odhalit, jak portrét dokáže vraždit předtím, než bude zavražděna další oběť…
Pro ty,kteří jsou zvědaví stejně jako já, vám dokonce i povím, jak to skončí…
Takže: Na obrazu je rodina a na stolečku břitva. Každou noc z obrazu zmizí břitva i s malou holčičkou, která se vydává na svou vraždící výpravu...jakože, na koncu jejího ducha nějak zabijou, ale stejně, ten obraz bych si v životě nenechala doma, natož abych si ho snad pověsila na stěnu..brrr..
a nějaký pict:
toť ona roztomilá holčička s vražednými skolny..:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama