"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

Supernatural

20. ledna 2008 v 15:06 |  Supernatural
Bratři Dean a Sam křižují osamělé a tajemné silnice této země v jejich Chevroletu Impala ´67, zoufale hledají svého otce a po cestě loví a zneškodňují každé nadpřirozené zlo, na které narazí. Při lovu jim pomáhá deník jejich zmizelého otce, ve kterém jsou informace o různých záhadách a nadpřirozených jevech.
Sam Winchester (Jared Padalecki), narozdíl od svého staršího bratra Deana (Jensen Ackles), utekl od děsivé rodinné historie. Sam odmítl otcovo fanatické hledání zlé síly, která si vyžádala život jejich matky Mary (Samantha Smith). Utekl tak daleko, jak jen to bylo možné. Sam odešel z domova hned po střední škole na vysokoškolské koleje. Jeho nový život zahrnuje i jeho přítelkyni Jessicu (Adrianne Palicki) a plány na studium právnické univerzity. Dean si vybral jinou cestu a pokračuje s otcem Johnem (Jeffrey Dean Morgan) v "rodinném podniku". Když se objeví Dean před Samovými dveřmi se zprávou, že jejich otec zmizel, Sam nemá na vybranou a za stálé věrnosti svým plánům, se k Deanovi připojí.

Postavy:
herec: JARED PADALECKI
postava: SAM WINCHESTER
Narozen: 19.7.1982
Místo narození:San Antonio, Texas
Jeho nejznámější role je v serálu Gilmore Girls, kde hrál Deana -přítele Rory (Alexis Bledel). Padalecki je nyní hvězda thrillerového seriálu Supernatural. V seriálu hraje Sama Winchestra, který spojí síly s jeho bratrem, aby zachránily otce. Hrál ve filmu Dům voskových figurýn (House of wax) po boku Chada Michaela Murrayho a Paris Hiltonové.
Nyní bydlí se svými dvěma psi v Los Angeles.
herec: JENSEN ACKLES
postava: DEAN WINCHESTER
Narozen: 1.3.1978
Místo narození: Dallas, Texas
Známí z produkce WB jako Jason Teague v seriálu Smallville. Hrál přítele Lany Langové (Kristin Kreuk). Acklese jste mohli vidět také v seriálu Dawson's Creek a Dark Angel. Ackles hraje v seriálu Deana Winchestra, který hledá s jeho mladším bratrem pohřešovaného otce.
Ackles se narodil v Dallasu ve státě Texas. Nyní bydlí v Los Angeles.
webovka o supernatural: http://supernatural.smallville-cz.com/novinky.php
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama