"V Hluboké zimě jsem konečně pochopil, že se ve mně skrývá nepřemožitelné léto." Albert Camus

PB - to co jste určo nevěděli..:)

21. ledna 2008 v 21:35 |  Prison break
1) něco o tetování:
O tetování hlavního představitele (Michael Scofield si nechal vytetovat plány vězení přímo na tělo, aby je měl stále k dispozici) se postaral umělec na slovo vzatý, Tom Bergem . Trvalo 4,5 hodiny nanést na tělo Wentwortha jeho tetování.V jednom rozhovoru prozradil, že kdyby si někdo nechal toto tetování udělat ve skutečnosti, zabralo by to zřejmě přes 200 hodin čisté práce. A dokončení by trvalo přibližně čtyři roky, kvůli velké bolesti. A na kolik by vlastně přišlo? V přepočtu na půl milionu korun českých!
2) kde se natáčelo:
když věznice Fox River skutečně existuje, seriál se natáčel v opuštěných prostorách nápravného zařízení Joliet Prison ve státě Illinois v USA. Věznice byla v provozu od roku 1858 do roku 2002.
Scény z cely, ve které tráví své poslední dny Lincoln Burrows (Dominic Purcell), se odehrávají v bývalé cele sériového vraha Johna Wayne Gacyho. Ten byl odsouzen a později popraven za únos a vraždu 33 mladých chlapců.
před:
,
po:
,
3) o trestu smrti:
Ve státě Illinois, kde se děj odehrává se nepoužívalo k trestu smrti elektrické křeslo, ale smrtící injekce. Pro větší efekt ale filmaři vsadili na křeslo. Momentálně je ve státě Illinois pozastaveno vykonávání trestu smrti.
4) parodie na prison break: No je jich hodně ,ale to je asi normalni..:), tak vám sem na jednu z nich dám odkaz: http://www.prison-break.cz/files/prison_yo_CZ.swf
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mar-yeah Mar-yeah | Web | 23. ledna 2008 v 16:07 | Reagovat

WOw zajímavý a už mám doma první seri tak se asi začnu taky dívat :-D

2 Kickca Kickca | 23. ledna 2008 v 20:40 | Reagovat

a musis my to prepalit..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama